Oferta

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa wolnostojące drewniane domki w sezonie letnim, każdy z węzłem sanitarnym oraz pokoje gościnne w całorocznym domu.

Jeden domek 3 osobowy, drugi domek do 12 miejsc noclegowych.

W domu gospodarzy przez cały rok czynne są 3 pokoje z łazienkami z osobnym wejściem:

  • 1 pokój z podwójnym łóżkiem + łazienka
  • pokój dwuosobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami + łazienka
  • pokój 3,4 osobowy z 1 podwójnym łóżkiem i 2 łóżkami pojedynczymi + łazienka.

Istnieje możliwość wstawienia do pokoju/domku łóżeczka niemowlęcego po wcześniejszym uzgodnieniu.

W przestronnym ogrodzie jest zadaszony grill i wyodrębnione miejsce na ognisko oraz teren pod pole namiotowo – campingowe (do 20 os.)

Na miejscu można wykupić całodzienne wyżywienie z produktów z własnego gospodarstwa. Posiłki w sezonie letnim serwowane są na przeszklonej werandzie. Godziny oraz rodzaj (np. dania wegetariańskie, bezglutenowe) do uzgodnienia. Można również nabyć świeże mleko, jaja, warzywa, owoce i przetwory domowe. W sezonie zimowym, do Państwa dyspozycji jest salonik z kominkiem.

W gospodarstwie są króliki, koty i kucyk. Obecnie nie posiadamy zwierząt gospodarskich.

Samochody można bezpłatnie parkować na podwórku oraz w ogrodzonym sadzie. Niezmotoryzowanym oferujemy transport, np. odbiór ze stacji PKP (Łączna, Suchedniów, Skarżysko-Kamienna) lub PKS (Bodzentyn), po wcześniejszym uzgodnieniu.

Posiadamy stały dostęp do Internetu, z którego Państwo również mogą korzystać po uzgodnieniu na naszym komputerze stacjonarnym lub na swoim sprzęcie - w obrębie domu (w domkach nie ma sygnału).

Jesteśmy w stanie zorganizować np. zielone szkoły, warsztaty, imprezy plenerowe, samodzielnie lub przy współpracy z okolicznymi gospodarstwami agroturystycznymi (w zależności od wielkości grupy).
Na najmłodszych czekają: piaskownica, zjeżdżalnia, trampolina, domek dla dzieci, huśtawka oraz zabawki do wykorzystania w przypadku niepogody (książeczki, tablica do malowania, zabawki) – korzystanie bez limitu i opłaty ;-)

Mile widziane zwierzęta własne.